Skip to main content
Career
Logo Antea Group - No text - Angled - Transparent

People are the greatest value of our company

Work on ambitious projects, in a team that values your ideas. Develop a career path with us.

Antea Polska is a team of professionals - specialists in their disciplines. This allows us to constantly implement innovative solutions and maintain our position as one of the leaders in the engineering and consulting services market in Poland. We put emphasis on a constant inflow of new ideas and creative thinking, as well as the continuous development of our employees. We improve our workplace and create an environment full of positive values for them.

Antea Polska S.A.

MEANINGFUL WORK
You’ll be challenged and rewarded with assignments that require innovation and technical expertise.

EMPOWERMENT AND RESPECT
You’ll thrive in a culture that’s supportive, collaborative and committed to your well-being.

A WORLD OF OPPORTUNITY
You’ll advance your career with training, mentorship and an environment that values initiative.

What do we offer?

Sports card

Our employees can get sports cards that entitle to access many sports facilities.

Healthcare

We provide a wide range of medical care packages for our employees and their families.

Trainings and co-financing of studies

We offer specialized training and funding for learning.

Team-building and New Year's Eve events

It is our tradition to organize twice a year events for employees.

Holidays benefits

Our employees can receive Christmas and Easter benefits as well as co-financing of summer holidays.

Career

Get to know our team

Career

Magdalena, Project Manager, Sanitary Designer

"Na co dzień zajmuję się prowadzeniem oraz tworzeniem projektu kolektora ścieków wraz z pompowniami. Współpracuję również z Działem Energetyki uczestnicząc w projektach, w których branża sanitarna jest także wymagana. 

W trakcie pracy nauczyłam się, że sprawy trudne załatwiamy od ręki, a na cuda potrzebujemy trzech dni ;) A tak na poważnie, to nauczyłam się tego, że mając dobry zespół nawet wyzwania stają się przyjemnością."

For more than 9 years at Antea Polska S.A.

Career

Tomek, Sanitary Designer

"Moją codzienną pracą jest projektowanie systemów sanitarnych dla różnorodnych obiektów, dbając o efektywność i zgodność z najnowszymi standardami.

Firmę Antea Polska cenię za kreowanie wyjątkowo przyjaznej atmosfery pracy, która stanowi nie tylko źródło inspiracji do nieustannego doskonalenia i twórczego myślenia, ale również pozwala wydobyć to, co najlepsze w każdym z nas."

For 8 months at Antea Polska S.A.

Career

Ania, Junior Designer

"Na co dzień zajmuje się: przygotowywaniem dokumentacji na potrzeby projektów budowlanych i wykonawczych - głównie z zakresu branży gazowej, współpracą z projektantami z rożnych branż, kontaktami z instytucjami zewnętrznymi obejmującymi między innymi sporządzanie pism i wystąpień oraz kontaktami z Inwestorem.

Praca w Antea Polska to dla mnie stabilizacja i bezpieczeństwo. Daje poczucie własnej wartości i jest mobilizacją do dalszego rozwoju. Mam realny wpływ na sytuację w swoim dziale, a mój głos faktycznie brany jest pod uwagę."

For 8 years at Antea Polska S.A.

Career

Łukasz, Environmental analysis and GIS Senior Consultant

"Na co dzień zajmuję się wsparciem projektów w zakresie obsługi i przetwarzania danych przestrzennych, przygotowania dokumentacji dotyczącej oceny oddziaływania na środowisko oraz wykonywaniem kompleksowej inwentaryzacji drzew i krzewów wraz z uzyskaniem zezwolenia na ich usunięcie.

Praca w Antea Polska to dla mnie przede wszystkim uczestnictwo w profesjonalnym zespole, który ciągle prze do przodu niczym sonda Voyager. To także poczucie, że moja praca ma rzeczywisty wpływ na otoczenie."

For 8 years at Antea Polska S.A.

Career

Kornelia, Environmental analysis and GIS Assistant

"Zajmuję się głównie przygotowaniem materiałów niezbędnych do sporządzenia wniosku o wydanie decyzji środowiskowej oraz wspieram Dział GIS. Projekty, w których biorę udział to nie tylko tematy gazowe, ale również tematy dla Działu Woda i Przemysł. Dodatkowo wspieram dział projektowy (GAZ) w przygotowaniu wniosków o wydanie decyzji lokalizacyjnej, czy też pozwolenia na budowę. 

W swojej pracy lubię różnorodność. Zadania, z którymi spotykam się na co dzień, są podobne tylko na pierwszy rzut oka. Każdy z realizowanych projektów stanowi nową drogę, w której nie zawsze sprawdzą się utarte ścieżki."

For more than 1 year at Antea Polska S.A.

Career

Czesiek, Electrical Designer and Team Leader

"Poza standardowymi zadaniami związanymi z pracami projektowymi, zajmuję się nadzorowaniem prac w zespole elektryków. Jestem odpowiedzialny za wszystkie projekty branży elektrycznej wychodzące z firmy. 

W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z pracownikami w firmie oraz niebanalne projekty, które wymagają zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Wierzę, że razem z koleżankami i kolegami możemy podołać najtrudniejszym wyzwaniom."

For 3 years at Antea Polska S.A.

Career

Dominika, Junior Assistant in the office of the Owner's Engineer

"Na co dzień zajmuję się głównie przekazywaniem dokumentacji do opiniowania i prowadzeniem rejestrów w biurze inżyniera kontraktu nadzorowanej przez firmę inwestycji energetycznej w Katowicach.

W swojej pracy najbardziej lubię to, że pracuję w rewelacyjnym, kompetentnym zespole. Każdego dnia mierzymy się z nowymi zadaniami, każdego dnia możemy się czegoś nauczyć."

For 8 months at Antea Polska S.A.

Career

Aneta, Senior Assistant

"Pracuję na stanowisku Starszego asystenta i jestem odpowiedzialna za obliczenia geotechniczne w programach, takich jak Plaxis 2D, Geo5, GGU. Odpowiadam również za część graficzną opracowań, określanie wymaganych badań podłoża z uwagi na zadania projektowe oraz analizę otrzymywanych dokumentacji geologicznych.

W firmie Antea nauczyłam się samodzielności przy jednoczesnym zaangażowaniu w pracę zespołową. Dzięki projektom międzynarodowym miałam również możliwość poszerzenia wiedzy o nowe, wcześniej nieznane mi metody i podejścia obliczeniowe."

For more than 5 years at Antea Polska S.A.

Career

Adam, Junior Assistant Designer

"Jako młodszy asystent projektant zajmuję się projektowaniem wentylacji oraz ogrzewania. Wykonuję obliczenia hydrauliczne różnego rodzaju instalacji. Tworzę modele 3D w myśl nowego podejścia do projektowania, jakim jest BIM (Building Information Modeling).

W swojej pracy najbardziej lubię to, że wciąż uczę się nowych rzeczy,a firmę w szczególności cenię za panującą tu atmosferę."

For 9 months at Antea Polska S.A.

Vacancies

This website uses cookies

Select the type of cookies you want to accept

More information