Skip to main content
Kariera
Logo Antea Group - No text - Angled - Transparent

Pracownicy są największą wartością naszej firmy

Dołącz do naszego zespołu

Aplikuj

Pracuj nad ambitnymi projektami, w zespole ceniącym Twoje pomysły. Rozwiń z nami swoją karierę!

Antea Polska to zespół profesjonalistów - specjalistów w swoich dziedzinach. To pozwala nam stale wdrażać innowacyjne rozwiązania i utrzymywać pozycję jednego z liderów rynku usług inżynieryjnych i konsultingowych w Polsce. Stawiamy nacisk na ciągły napływ nowych pomysłów i kreatywne myślenie, a także nieustanny rozwój naszych pracowników. To dla nich udoskonalamy nasze miejsce pracy oraz tworzymy środowisko pełne pozytywnych wartości.

Oferty pracy

Antea Polska S.A. to:

PRACA PEŁNA WYZWAŃ
Będziemy stawiać przed Tobą ambitne zadania wymagające innowacyjnego podejścia i wiedzy technicznej.

KULTURA WSPÓŁPRACY
Będziesz częścią kultury opartej na współpracy i wsparciu. Zadbamy o Twoje dobre samopoczucie.

ŚWIAT MOŻLIWOŚCI
Stworzymy Ci możliwości rozwoju kariery zawodowej dzięki szkoleniom, wiedzy doświadczonych ekspertów i środowisku, które ceni inicjatywę.

Co oferujemy?

Karta sportowa

Dopłacamy do kart umożliwiających dostęp do wielu obiektów sportowych.

Opieka medyczna

Oferujemy szerokie zakresy pakietów opieki medycznej dla naszych pracowników i ich rodzin.

Szkolenia i dofinansowanie studiów

Dbamy o ciągły rozwój kadry poprzez specjalistyczne szkolenia i dofinansowanie nauki.

Imprezy integracyjne i noworoczne

Naszą tradycją są organizowane dwa razy w roku imprezy dla pracowników.

Świadczenia świąteczne i wczasy pod gruszą

Nasi pracownicy mogą korzystać ze świadczeń z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, a także dofinansowania do wypoczynku.

Kariera

Poznaj nasz zespół

Kariera

Magdalena, Kierownik projektu, Projektantka branży sanitarnej

"Na co dzień zajmuję się prowadzeniem oraz tworzeniem projektu kolektora ścieków wraz z pompowniami. Współpracuję również z Działem Energetyki uczestnicząc w projektach, w których branża sanitarna jest także wymagana. 

W trakcie pracy nauczyłam się, że sprawy trudne załatwiamy od ręki, a na cuda potrzebujemy trzech dni ;) A tak na poważnie, to nauczyłam się tego, że mając dobry zespół nawet wyzwania stają się przyjemnością."

od ponad 9 lat w Antea Polska S.A.

Kariera

Tomek, Projektant branży sanitarnej

"Moją codzienną pracą jest projektowanie systemów sanitarnych dla różnorodnych obiektów, dbając o efektywność i zgodność z najnowszymi standardami.

Firmę Antea Polska cenię za kreowanie wyjątkowo przyjaznej atmosfery pracy, która stanowi nie tylko źródło inspiracji do nieustannego doskonalenia i twórczego myślenia, ale również pozwala wydobyć to, co najlepsze w każdym z nas."

od 8 miesięcy w Antea Polska S.A.

Kariera

Ania, Młodsza projektantka

"Na co dzień zajmuje się: przygotowywaniem dokumentacji na potrzeby projektów budowlanych i wykonawczych - głównie z zakresu branży gazowej, współpracą z projektantami z rożnych branż, kontaktami z instytucjami zewnętrznymi obejmującymi między innymi sporządzanie pism i wystąpień oraz kontaktami z Inwestorem.

Praca w Antea Polska to dla mnie stabilizacja i bezpieczeństwo. Daje poczucie własnej wartości i jest mobilizacją do dalszego rozwoju. Mam realny wpływ na sytuację w swoim dziale, a mój głos faktycznie brany jest pod uwagę."

od 8 lat w Antea Polska S.A.

Kariera

Łukasz, Starszy konsultant ds. analiz środowiskowych i GIS

"Na co dzień zajmuję się wsparciem projektów w zakresie obsługi i przetwarzania danych przestrzennych, przygotowania dokumentacji dotyczącej oceny oddziaływania na środowisko oraz wykonywaniem kompleksowej inwentaryzacji drzew i krzewów wraz z uzyskaniem zezwolenia na ich usunięcie.

Praca w Antea Polska to dla mnie przede wszystkim uczestnictwo w profesjonalnym zespole, który ciągle prze do przodu niczym sonda Voyager. To także poczucie, że moja praca ma rzeczywisty wpływ na otoczenie."

od 8 lat w Antea Polska S.A.

Kariera

Kornelia, Asystentka ds. analiz środowiskowych i GIS

"Zajmuję się głównie przygotowaniem materiałów niezbędnych do sporządzenia wniosku o wydanie decyzji środowiskowej oraz wspieram Dział GIS. Projekty, w których biorę udział to nie tylko tematy gazowe, ale również tematy dla Działu Woda i Przemysł. Dodatkowo wspieram dział projektowy (GAZ) w przygotowaniu wniosków o wydanie decyzji lokalizacyjnej, czy też pozwolenia na budowę. 

W swojej pracy lubię różnorodność. Zadania, z którymi spotykam się na co dzień, są podobne tylko na pierwszy rzut oka. Każdy z realizowanych projektów stanowi nową drogę, w której nie zawsze sprawdzą się utarte ścieżki."

od ponad 1 roku w Antea Polska S.A.

Kariera

Czesiek, Projektant i lider zespołu elektryków

"Poza standardowymi zadaniami związanymi z pracami projektowymi, zajmuję się nadzorowaniem prac w zespole elektryków. Jestem odpowiedzialny za wszystkie projekty branży elektrycznej wychodzące z firmy. 

W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z pracownikami w firmie oraz niebanalne projekty, które wymagają zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Wierzę, że razem z koleżankami i kolegami możemy podołać najtrudniejszym wyzwaniom."

od 3 lat w Antea Polska S.A.

Kariera

Dominika, Młodsza asystentka w biurze inżyniera kontraktu

"Na co dzień zajmuję się głównie przekazywaniem dokumentacji do opiniowania i prowadzeniem rejestrów w biurze inżyniera kontraktu nadzorowanej przez firmę inwestycji energetycznej w Katowicach.

W swojej pracy najbardziej lubię to, że pracuję w rewelacyjnym, kompetentnym zespole. Każdego dnia mierzymy się z nowymi zadaniami, każdego dnia możemy się czegoś nauczyć."

od 8 miesięcy w Antea Polska S.A.

Kariera

Aneta, Starsza asystentka

"Pracuję na stanowisku Starszego asystenta i jestem odpowiedzialna za obliczenia geotechniczne w programach, takich jak Plaxis 2D, Geo5, GGU. Odpowiadam również za część graficzną opracowań, określanie wymaganych badań podłoża z uwagi na zadania projektowe oraz analizę otrzymywanych dokumentacji geologicznych.

W firmie Antea nauczyłam się samodzielności przy jednoczesnym zaangażowaniu w pracę zespołową. Dzięki projektom międzynarodowym miałam również możliwość poszerzenia wiedzy o nowe, wcześniej nieznane mi metody i podejścia obliczeniowe."

od ponad 5 lat w Antea Polska S.A.

Kariera

Adam, Młodszy asystent projektanta

"Jako młodszy asystent projektant zajmuję się projektowaniem wentylacji oraz ogrzewania. Wykonuję obliczenia hydrauliczne różnego rodzaju instalacji. Tworzę modele 3D w myśl nowego podejścia do projektowania, jakim jest BIM (Building Information Modeling).

W swojej pracy najbardziej lubię to, że wciąż uczę się nowych rzeczy,a firmę w szczególności cenię za panującą tu atmosferę."

od 9 miesięcy w Antea Polska S.A.

Oferty pracy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies

Wybierz rodzaj plików cookie, które chcesz zaakceptować

Więcej informacji